درباره گلدلن

گلدلن، فروشگاه تخصصی فروش انواع محصولات بلوری و کریستالی است که فعالیت خود را با تمرکز بر حوزه لوازم خانگی تزئینی آغاز کرده است. گلدلن قصد دارد با ارائه خدمات فروش عمده و خرده محصولات با کیفیت، تجربه‌ای متفاوت از خرید راحت و پشتیبانی پس از خرید را برای کسب‌وکارها و مردم ایران رقم زند.
مجموعه فروشگاه‌های فروش حضوری بلور و کریستال گلدلن در سال ۱۳70 تأسیس شد و در چند ماه اخیر فروش غیرحضوری و اینترنتی نیز به خدمات این مجموعه اضافه شده است.
ما در گلدلن بر این باوریم که می‌توانیم در محیطی حرفه‌ای و دوستانه شرایط برقراری ارتباطی مؤثر با مراجعین و خریداران حضوری و آنلاین مهیّا کرده و رضایت، اعتماد و اطمینان شما عزیزان را به دست آوریم و این اصل مهمترین سرمایه کاری ما خواهد بود.
از سال ۱۳70 تا به حال مجموعه فروش بلور و کریستال گلدلن توانسته با بهره گیری از افراد متخصص و کارشناسان مجرب موفقیت قابل توجهی را در عرصه فروش انواع محصولات بلور و کریستال کسب کند. آنچه که این مجموعه را از رقیبان خود متمایز می‌کند، دست اول بودن اکثر محصولات، قیمت پایین و امکان فروش هم عمده و هم تکی می‌باشد.
با توجه به تغییرات سریع دنیای امروز و حضور اینترنت پر سرعت به عنوان بخشی از زندگی روزمره افراد جامعه مدیریت مجموعه در سال ۱۳۹9 تصمیم به ورود به حوزه فروش اینترنتی گرفت و بدین ترتیب وب سایت گلدلن آغاز به کار کرد.
در این وب سایت شما می‌توانید با توجه به نیازتان با خیال راحت هر محصولی را خریداری و آن را جلوی درب منزلتان تحویل بگیرید و همچنین از خدمات پس از فروش و امکان برگرداندن محصول در صورت داشتن نواقص نیز بهره‌مند شوید.
با اینکه هنوز راه درازی تا رسیدن به هدف مطلوب باقیست، اما ما مصرّانه در تلاش برای رسیدن به باورمان و تعهداتمان نسبت به خدمت رسانی با کیفیت به همراهانمان هستیم و همواره برای ارتقاء و بهبود خدماتمان از جان و دل خواهیم گذشت.